משלוחים לבית יולדות בילינסון בפתח תקווה

אומרים שבית היולדות בילינסון, הינו אחד מבתי החולים הטובים במרכז הארץ. מי שמעוניינת ללדת בבית החולים, צריכה לדעת, מה יש במחלקת היולדות, מה המחלקה מציעה. מדובר על 12 חדרי לידה שהם חדישים ומשוכללים, סוויטה ללידה טבעית, מה שמעניק ליולדת ולמי שמלווה אותה בלידה, תחושה של רוגע. פרטיות – היא זו שחשובה ליולדות.

חדרי הלידה בבית החולים הינם בעלי מקלחות צמודות, טלוויזיה, מכשור לשמירה על היולדת לפני הלידה ובמעקב, במידה ויש צורך ועוד. ניתן למצוא מיטות יולדות משוכללות שהן מתכווננות לנוחותה של היולדת ושל בן זוגה. צורת וסוג הלידה, מותאם על פי מצבה הגופני של היולדת ותוצאות הבדיקות.

מה מאמין צוות בית היולדות של בילינסון?

צוות בית החולים של בלינסון, מאמין כי לידה חייבת להיות חוויה שלא תישכח וניתן לעבור אותה על הצד הטוב ביותר. ניתן למצוא גם סוויטת לידה טבעית בסגנון הפאנג שואי המעוצב, על פי התורה הסינית העתיקה. סוויטה זו, כוללת סלון קטן שמיועד לבני המשפחה, מערכת שמע, טלוויזיה גדולה חכמה, עמדת אינטרנט לבני המשפחה, מקלחון עם סילוני מים וכן, מתקן נוסף בצמוד למיטת היולדת שמאפשר תנוחות שונות כאשר ישנם צירים.

חדרי המיון והקבלה, נמצאים בדיוק מול חדרי הלידה. גם כאן יש פרטיות הן ליולדת והן לתחושת ביטחון עוברה. גם חדרי הניתוח, הם חדשים ומשוכללים בבית היולדות בילינסון שבפתח תקווה. בחדרי הניתוח, מבצעים ניתוחים קיסריים. צוות הלידה שכולל רופאים ומיילדות, כולם מיומנים בניהול של לידות בכל מיני שיטות. לשירותיהן של היולדות, ישנו צוות מרדימים שהוא מנוסה שנים ומומחה בשיטות אלחוש שונות הכוללות אלחוש אפידורלי.

מאמי'לה משלוח מתנות ליולדות בבילינסון

מישהי שמאוד יקרה לך, זה עתה ילדה, את לבטח תרוצי לחנויות שמציעות מתנות לידה ותתחילי בחיפושים אחר המתנה האידיאלית לתינוק ולאם. כדאי כי תתחשבי גם באם שמגיעה לה תשומת לב וגם לתינוק, באיזה בגד או מוצרים שיסייעו להורים לטפל בתינוק. יש כאלה שירכשו מארז טיפוח לאם בלבד, גם זה נחמד והיולדת תאהב את המתנה.

כדאי כי תבצעי משלוח לבית יולדות בילינסון באמצעות שליח. חברת מאמי'לה מציעה מתנות מדהימות שתותאמנה לתינוק וליולדת, כאלה שיהיו בדיוק למטרה. המבחר הוא אדיר וניתן לרכוש בחנות המקוונת באינטרנט. המבחר הוא עשיר ומגוון והמשלוחים במחירים נמוכים או סמליים בלבד.

עלות משלוח ליולדת לבית החולים בלינסון בפתח תקווה הינו 25 ש"ח ומגיע עד מיטת היולדת באותו היום.