משלוחים ליולדות בבית החולים איכילוב

השינויים והשיפורים המשמעותיים שבוצעו בביה"ח ליולדות ליס, גרמו לבית החולים להיות לאחד מבתי היולדות המבוקשים ביותר. בית החולים ידוע בטיפול המקצועי שלו. ניתן למצוא בבית החולים, 15 חדרי לידה אישיים ומרכז לידה טבעי, 3 חדרי ניתוח ייעודיים בתוך אגף חדרי הלידה שמאפשרים קיצור זמן התגובה במידה והלידה אינה מתפתחת על פי הזמן ויש צורך לביצוע ניתוח קיסרי. ביה"ח ליס במחלקת היולדות, ישנן שעות ביקור קבועות וניתן לבקר את היולדות. גם משלוחים לבית היולדות איכילוב, ניתן לבצע בשעות הביקור המקובלות, למי שמעוניינים להפתיע את היולדות ולחמם את ליבן במתנות מיוחדות ושימושיות.

סביבת החלמה נעימה ומלונית ליולדות שמעוניינות בנוחות ושלווה

בביה"ח ליס, מאמינים כי סביבת ההחלמה הטובה ביותר עבור יולדות שילדו בלידה רגילה וכאלה שילדו בניתוח קיסרי, הינה חלק בלתי נפרד מכל תהליך זה. זו הסיבה, כי ביה"ח ליס ליולדות, נבנה בעיצוב ידידותי ונוח לאישה ולבני המשפחה שלה. החדרים הם מעוצבים, מאובזרים ומשרים אוירה נעימה ליולדות. גם מלונית, ניתן למצוא בביה"ח ליס, עבור יולדות שמעוניינות בנוחות מרבית וברמה של בית מלון. הפרטיות במלונית היא זו, אשר מקנה ליולדות החלמה מהירה ונעימה יותר בחדר מפנק ממש בדרגה של מלון 5 כוכבים.

הרופאים הטובים ביותר, בתחום המיילדות נמצאים בבית היולדות ליס ומעניקים טיפול מקצועי והולם ליולדות. גם התינוקות נמצאים יחד עם האימהות בחדר בו הן שוהות ויכולות להניק אותם בכל פעם כשהתינוק רעב. הקשר הראשוני, נוצר ומתחזק בין האם והתינוק, כאשר הם שוהים יחד.

מאמי'לה- משלוחים ליולדות בבית החולים איכילוב

אם קרובת משפחה, אחות או חברה, זה עתה ילדה בן או בת בבית החולים איכילוב, לבטח תרצו לרוץ ולרכוש לה מתנה , כאשר אתם מעוניינים לראות אותה ואת התינוק\ת. בכדי למצוא מתנה באמת מיוחדת, כדאי כי תמצאו את החנות המדוברת ביותר למתנות לידה מאמיל'ה שמציעה משלוחים לכל בתי היולדות בארץ. תוכלו לרכוש חבילה מדהימה ליולדת ולרך הנולד, מתנות שימושיות או מרגשות, כמו סלסלה מפנקת להתחלה קסומה, עוגת הפתעות ארוזה בצורה מיוחדת שמושכת את העין ומכילה את המתנות השימושיות ביותר לטיפול בתינוק ועוד. המשלוחים מתבצעים בעלות סמלית.

עלות משלוח ליולדת לבית חולים איכילוב או למלונית ליס הינה 25 ש"ח. המשלוח מגיע עד מיטת היולדת עוד באותו היום.