משלוחים ליולדות בבית חולים וולפסון חולון

ביה"ח וולפסון בחולון, הינו בית חולים מוכר וידוע. בביה"ח ישנה מחלקת יולדות מרווחת, אשר קיים בה כל הציוד הדרוש. במחלקה, 41 מיטות ובכל חדר, ישנן 3 מיטות. בחדר יש גם שירותים ומקלחת צמודים. במחלקת היולדות של ביה"ח וולפסון, נמצאות נשים שילדו לידה טבעית, קיסרית או שנמצאות לפני ניתוח קיסרי כאשר הניתוח כבר קבוע מראש לתאריך ושעה.

השהייה של יולדות במחלקת יולדות בביה"ח וולפסון- חולון עבור אישה שילדה בלידה רגילה היא 3 ימים ומי שילדה בניתוח קיסרי, השהיה היא של 5 ימים. שעות הפעילות במחלקת היולדות הן על פי סדר קבוע, כאשר בבוקר היולדות אוכלות, מניקות, מגיע רופא לסיקור, לאחר מכן הדרכה של היולדות להנקה וטיפול, ארוחת צהריים, מנוחה ושעות הביקור הקבועות מתחילות אחה"צ עד הערב.

חוקי ביה"ח וולפסון

בן הזוג של היולדת, יכול לשהות ללא הגבלת זמן חוץ משעות הלילה. מומלץ לא להביא ילדים מתחת לגיל 3, על מנת למנוע העברת זיהום לתינוקות. יש לשמור על המנוחה של היולדת ולהמעיט במספר הביקורים והמבקרים. קבלת האורחים בחדר היולדת, אינה מומלצת חוץ מבן הזוג והמשפחה הקרובה, את שאר האורחים שמגיעים לביקור, כדאי לקבל בלובי. יולדות, תוכלנה לשכור טלוויזיה בתשלום. בכניסה לבניין היולדות בקומת הקרקע, אפשר למצוא בנק, סופרמרקט, חנויות ביגוד, סניף של ניו פארם ועוד.

ישנו סניף עזר מציון, אשר ניתן באמצעותו לשכור מכשיר לשאיבת חלב. החניון הינו בתשלום כניסה יומי. צוות המחלקה, מעניק יחס אישי, לכל יולדת וההדרכה ליולדות ניתנת להן בתחומים השונים. ההדרכה נעשית בקבוצות או בצורה פרטנית בנושאים כמו: הנקה, טיפול בתינוק, מניעת תחלואה לאחר הלידה, הקלה על כאבים, מניעת עצירות וטחורים ועוד.

משלוחים ליולדות בוולפסון- מאמי'לה

אם זה עתה ילדה קרובה או חברה, לבטח תתחילו לחשוב על רכישה של מתנות, כמו כובעים קטנטנים, בגדים, חלוק רחצה לתינוק ועוד כל מיני דברים שיתאימו לאם ולרך הנולד. על מנת לא להתרוצץ, חנות מאמי'לה הידועה מזה כמה שנים, פתחה עבורכם חנות מקוונת, כך שתוכלו לרכוש הכל מהאינטרנט הרכישה היא מאובטחת, ואתם יכולים להיות שקטים. המוצרים של חברת מאמי'לה הינם מוצרים המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד ונבחרו בקפידה. החברה מבצעת שליחויות לכל בתי היולדות בארץ בתשלום סמלי, תוך שהיא מכירה היטב את שעות הביקור בכל בתי החולים בארץ.

עלות משלוח ליולדת לבית חולים וולפסון בחולון הינה 25 ש"ח.

המשלוח יגיע אל היולדת עוד באותו היום, עד למיטת היולדת במחלקת יולדות.