משלוחים ליולדות בבית חולים לניאדו נתניה

בית החולים לניאדו, הינו מוסד חרדי שמשרת את אוכלוסיית העיר נתניה. מחלקת היולדות של ביה"ח לניאדו, הינה מוכרת וידועה בקרב יולדות רבות, הן מהמגזר החרדי והן מהמגזר החילוני, אשר מעוניינות ללדת בביה"ח זה. חדרי הלידה של ביה"ח לניאדו, הם קטנים יחסית ויש בהם שירותים ומקלחת לשני חדרים יחד. חדרי הלידה , מאובזרים ומשוכללים. בביה"ח לניאדו, קיימות שתי מחלקות יולדות, מחלקה א' שהיא וותיקה יותר ומחלקה ב' שהיא חדישה ומשוכללת יותר. נשים מעוניינות להגיע למחלקת יולדות ב'. שיעורי הניתוחים הקיסריים ביה"ח לניאדו, הם נמוכים וישנו חדר ללידות טבעיות משוכלל עם כל האבזור הנחוץ ללידה זו.

מי שמעוניינת לשכור חדר פרטי במחלקת היולדות של ביה"ח לניאדו יכולה לעשות זאת, על בסיס פנוי ובעלות כספית. החדר הוא נעים ויולדות יכולות לשהות על בסיס ביות מלא עם הרך הנולד.

תנאים נוספים במחלקת יולדות בביה"ח לניאדו נתניה

ישנם כללים מסוימים בביה"ח לניאדו שבנתניה, כמו למשל השהייה עם היולדת, בן הזוג של היולדת, יוכל לשהות עמה מהבוקר, עד השעה 22:00 בלילה.. ניתן למצוא מרכז ללידה טבעית בביה"ח לניאדו שיש בו סוויטות לידה מאובזרות, בהרגשה ביתית. המיילדת מגיעה במיוחד והיא צמודה ליולדת. לידה טבעית, מותנית בהרשמה מראש ובמצבה הרפואי של היולדת, אשר מאפשר לידה טבעית.. מי שמעוניינת בשירותים פרטיים, כגון רופא מנתח, מילדת פרטית, תוכל לעשות זאת באישור מחלקת היולדות.

בכל משמרת, ישנן 4-5 מיילדות ומרדים אחד, לטובת חדר הלידה ועוד מרדים, בחדר הניתוח כשהם עובדים בחפיפה. ישנה הדרכה של הנקה, מיד לאחר הלידה, כך שהאחות מייעצת ליולדת, כאשר התינוק נמצא בחדרה, שיטות שונות ונוחות להנקה, מה אסור ומה מותר, מתי או אם בכלל יש להשתמש במשאבת הנקה ועוד.

משלוח מתנות ביה"ח יולדות לניאדו – מאמי'לה

אם אינכם מעוניינים להפריע ליולדת שזה עתה ילדה, אבל אתם מאוד רוצים להפתיע אותה בברכה מרגשת ומתנה שתאהב, כדאי כי תפנו לחנות המקוונת של מאמי'לה, המציעה, מתנות נהדרות ליולדת ולתינוק. לחברה יש מוצרים רבים שמתחלפים או מתווספים להם מוצרים חדשים שיתאימו לתינוק וליולדת. חברת מאמי'לה תבצע עבורכם משלוחים לכל מחלקות היולדות ברחבי הארץ, כאשר היא יודעת מה שעות הביקור המותרות בכל מחלקות היולדות של בתי החולים בארץ.

מחיר משלוח מתנת לידה לבית חולים לניאדו נתניה הינו 25 ש"ח, המשלוח יגיע עד 2 ימי עסקים (בדר'כ ביום למחרת).