משלוחים ליולדות בבית חולים קפלן רחובות

בית החולים קפלן ברחובות, הינו אחד המוכרים, ישנה בבית החולים מחלקת יולדות 9 חדרי לידה פרטיים ומרווחים ויש בהם כל מה שדרוש ליולדת, לבן הזוג שלה וכן ליילוד. בן הזוג או כל מלווה אשר תבחר היולדת, רשאי להיכנס לחדר הלידה. בצמוד לחדר הלידה, ניתן למצוא חדרי ניתוח ללידות קיסריות. מי שמעוניינת בלידה טבעית, יכולה לקבל חדר פרטי המיועד ללידה זו, כאשר הוא מאובזר עם כל הציוד המיועד ללידה הטבעית, כאשר ציוד זה, מסייע ליולדת ללידה הטבעית.

ניתן למצוא בחדר הלידה הטבעית, מקלחת עם עזרים מיוחדים שמאפשרים הקלה בכאבים. היולדת תקבל עיסוי מהמיילדת שיסייע לה להיות משוחררת יותר. גם כדורי פיזיותרפיה, ניתן למצוא בחדרים המאובזרים שמיועדים ללידה הטבעית על מנת לאפשר ליולדת לנענע את האגן לסיוע יעיל בלידה וכן, כריות מיוחדות, לשינוי התנוחה בלידה ותאורה רכה, ליצירת אווירה אינטימית. במחלקת היולדות, ישנו רופא מרדים הנמצא 24 שעות, בכדי לבצע אלחוש אפידורלי ביולדות.

טיפול המחלקה ביולדת לאחר הלידה

לאחר שעתיים מזמן הלידה, תועבר היולדת למחלקת האשפוז, כאשר החדרים מרווחים ובכל חדר, ישנה מקלחת ושירותים צמודים. כל הציוד הדרוש ליולדות נמצא בחדרים כגון: פדים, חלוקים ומגבות. היולדת תקבל הדרכה מלאה למניעת זיהומים וכן חזרה לאורך חיים תקין והמיילדות וצוות האחיות במחלקה, קשובות כל העת ליולדות.

אחיות מוסמכות, יסייעו ליולדת בהנקה נכונה של התינוק\ת. קיימת אפשרות לביות חלקי או מלא, כגון אם הרצון של היולדת, יהיה כי התינוק יהיה כל העת בחדרה, יתאפשר לה שהות עמו או אם האם מעוניינת כי בכל כמה שעות יביאו לה את התינוק להנקה. במחלקת היולדות, ישנם קורסים ללידה ליולדות שמעוניינות ללדת בבית החולים, כך שקורס זה, מכין אותה לחוויה המרגשת ביותר בחייה.

משלוח מתנות ליולדות בקפלן- מאמיל'ה

כשאתם מקבלים את הבשורה על לידת תינוק, אתם שמחים ומתחילים לחפש אחר מתנה שתתאים ליולדת ולתינוקה. יש למצוא מתנה שימושית ואפילו לא להתבייש לשאול, למה היולדת זקוקה. כדאי כי תרכשו מתנה שתעניק תשומת לב ליולדת וכן לתינוק. חנות מאמיל'ה קיימת כבר כמה שנים והיא מציעה חנות מקוונת שניתן לרכוש באמצעותה מהאינטרנט מתנות מרהיבות במגוון עשיר. מאמיל'ה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ובכל בתי היולדות, תוך מידע על שעות הביקור בכל בית יולדות.

עלות משלוח ליולדת לבית חולים קפלן ברחובות הינה 25 ש"ח.

המשלוח יגיע אל היולדת עוד באותו יום, עד למיטתה במחלקת היולדות.