משלוחים ליולדות בבית חולים שיבא תל השומר

חדרי הלידה בבית היולדות שיבא, עמוסים תמיד וההתרגשות בהם היא רבה.. חדרי היולדות מרווחים ומכילים מקלחת ושירותים וכן חדרים פרטיים, מיילדות אישיות ועוד. בני הזוג של היולדות, ישמחו לדעת, כי ישנה כורסא נוחה לבן הזוג. ניתן למצוא חדרי ג'קוזי מפוארים ליולדות. מי שמעוניינת בלידה שההחלמה ממנה תהיה נוחה במיוחד, כדאי כי תבחר במלונית של ביה"ח שיבא בתל השומר. נכון שזה עולה כסף, אבל שווה כל שקל!

האופציות הפרטיות ליולדות שמגיעות לביה"ח שיבא תל השומר, הינן רבות במלונית של שיבא, ניתן למצוא חדר אוכל, מטבחון ואפילו פטיו נחמד, שניתן לצאת אליו ולשאוף אוויר צח.

הדרכת האחיות לטיפול בתינוק

התינוקות בבית החולים שיבא בתל השומר, נמצאים עם האימהות מהבוקר עד לשעה 14:00. בשעות אלה, האחיות מעניקות הדרכה לאימהות, כיצד לטפל בתינוקות. כדאי כי אימהות ינוחו לאחר הלידה ויאפשרו לעצמן מנוחה לפחות בשעות הלילה.. יולדות, תוכלנה לקבל שפע של מידע על הנקה וטיפולים שונים בתינוק. יולדות רבות חייבו לעדכן את המבקרים שלהן, לגבי שעות הביקור של האורחים. קשה להחלים במהרה , היות ומדובר על תהליך שלא חולף מהר ויש לעבור אותו בבטחה, ע"י רופאים טובים וצוות מסור של אחיות ומילדות.

יש לדאוג לכך, כי התינוק יהיה בסמוך ליולדת, בשעת ביקור שבהם רופאי הילדים, יוכלו לבדוק אותם.

מנוחתה של היולדת בבית היולדות בתל השומר ושעות הביקור

כל היולדות צריכות שתהיינה להן מנוחה. הן עברו חוויה שגם משמחת, אך גם מעייפת והן זקוקות למנוחה. גם אם אתם מעוניינים מאוד לבקר אותן ולראות את התינוק\ת, יש לברר לגבי שעות הביקור וביום הראשון לאחר הלידה לתת להן מנוחה ולבוא לפחות ביום למחרת. אם אתם מעוניינים להביא מתנה יחד אתכם, תוכלו לעשות זאת בזמן הביקור כאשר אתם יודעים מהן השעות שמותר לבקר אותן.

מאמיל'ה משלוחים ליולדות לשיבא תל השומר

אם אתם מתרגשים לקראת לידת תינוק של הבת, החברה, האחיינית או הבת דודה, כדאי כי לפני הביקור תיכנסו לחנות למוצרי תינוקות ויולדות או שאם חשבתם שהיא צריכה לנוח לאחר לידה קשה, ניתוח קיסרי או שכדאי כי תהיה עם תינוקה בבית היולדות ליום יומיים, תוכלו להזמין ברשת מתנת לידה מקסימה ולבצע משלוחים לבתי חולים בעלות מינימלית. חנות מאמי'לה, קיימת מעל 4 שנים והיא אחת החנויות המבוקשות למתנות לידה. תוכלו לבקש כי המשלוח יגיע ליולדת בשעות הביקור ולברר לפני כן מהן. קל לרכוש מתנות ליולדת ולתינוק באמצעות החנות המקוונת ולהצליח בבחירה הנכונה שתקלע בדיוק לטעמה של האם הטרייה.

עלות משלוח ליולדת לבית החולים תל השומר או למלונית בייבי שיבא הינה 25 ש"ח והמשלוח מגיע עוד באותו היום.