מתנות ליולדות מתחלקות לשני חלקים : מתנות שימושיות ומתנות מצב רוח מתוקות ומשמחות, כל יולדת זקוקה לשני סוגי המתנות. את המתנות השימושיות תוכלו לבחור בהתאם לבקשה אישית של היולדת או בעצמכם, אם אתם כבר הורים לילדים בעצמכם אתם בוודאי יודעים מהם הפריטים השימושיים אותם ההורים הצעירים שוכחים לרכוש ומהם הפריטים המיותרים.

כאשר רוכשים מתנה ליולדת, מתנה העתידה להיות מתנה שימושית כדאי לזכור לבחור מוצרים עשויים חומרי גלם איכותיים המתאימים לתינוקות. זה הזמן לרכוש רק בגדים עשויים כותנה טבעית נעימה, שמיכות הניתנות לכביסה במכונה רגילה, צעצועים בטיחותיים עשויים חומרים טבעיים. אם החלטתם לרכוש מתנה ליולדת יחד עם חברים נוספים תוכלו לרכוש כיסא בטיחות, אוניברסיטה, סלקל, אמבטיה או כל פריט אחר לו ההורים זקוקים.

מתנות מיוחדות ליולדת – כל יולדת תשמח לקבל אותן

אם תרצו לשלב מתנת מצב רוח מתוקה המשמחת את היולדת יחד עם מתנה שימושית נמליץ על קניית שמיכה רכה לתינוק הנושאת את שמו. תוך הזמנה מיוחדת אפשר יהיה לקבל שמיכות רכות עליהן רקום או מודפס שם הילד, השמיכות מתאימות לבנים ולבנות, שימושיות מאוד ואפשר יהיה גם לתאם משלוח עד לפתח הבית או לבית החולים. נדרשים מספר ימים בכדי להדפיס את השמיכה, היות והיא נושאת את שם הילד הנקבע באופן סופי רק לאחר הלידה, סביר כי לא תספיקו לשלוח את המתנה לבית החולים.

מארזי מתנה ליולדת אפשר למצוא ללא כל קושי, הסוד טמון באותם מארזים המכילים מוצרים איכותיים ושימושיים. זה הזמן לבחון האם המוצרים אכן ישמשו את היולדת והאם המחיר מצדיק זאת. אין כל ספק כי בעבור מארזים מעוצבים תשלמו מעט יותר, אך ישנם מקרים בהם המחירים מופרזים ואינם משקפים כלל את איכות המוצרים במארז.

פינוקים קטנים ליולדת לצירוף למתנה

לאחר לידה, היולדת מתמודדת עם קשיים רבים, זה הזמן לזכור לדאוג גם לה כאשר כל תשומת הלב מתרכזת בתינוק. סט נעלי בית, חלוק מגבת, שוקולדים טעימים, שובר לביקור בספא ואפילו שוברים להזמנת אוכל מוכן או קופסא עם בורקסים ומאפים, יהיו מתנה נהדרת לכל יולדת.