מה להביא לברית מילה?

מתנה לברית מילה יכולה להגיע בדרך המקובלת שהיא צ’יק רגיל, אך באירוע מרגש כמו ברית מילה מתנה אישית יכולה להיות אף שווה יותר עבור בעלי השימחה

שאינה דורשת בהכרח מחשבה מוקדמת ויכולה לאפשר פתרון טוב יותר עם ערך מוסף ממה שהכרנו עד היום. אז מה להביא לברית?

מתנות לברית

בעידן של היום אין הגדרות מדויקות ומכיוון שרוב אירועי הברית השונים והמגוונים מתרחשים באולם אז אנשים בוחרים בדרך המקובלת של מתנה כספית בדרך כלל. במידה והאירוע מתרחש בבית אז אפשר בהחלט לבחור במתנות שירגשו ויספקו, אך במידה ובני הזוג החליטו לקיים אירוע מרשים וגדול יותר סכום המתנה לברית ינוע בין 200 ₪ ל- 500 ₪ לאדם. במידה ובכל זאת האירוע התקיים בבית תוכלו להציץ במתנות המומלצות שלפניכם ולבחור את הטובה ביותר:

  • כרית הנקה

אולי נחשבת למתנה הטובה והשימושית ביותר לאירועים מסוג זה. הכרית מעניקה נוחיות ומקלה על תנוחות מסוימות של האם ועוזרת בזמן ההנקה לתמוך בתינוק ואף להפחית עבורו את המתח שהוא נתקף בו בזמן ההאכלה. מתנה לברית מילה שמתקיים בבית תכבד את בעלי השמחה והם יודו על כך, כי מתנה זו תהיה שימושית ביותר עבורם.

  • תיק מהודר לחיתולים

כל אמא תוקיר תודה גדולה על תיק שכזה שיעזור לה בנשיאת כל האמצעים הדרושים לתינוק, כדי שתוכל לבלות אתו בבטחה כאשר הם יוצאים מהבית. חוץ מחיתולים שהם פרט חשוב מאין כמותו כשיוצאים מחוץ לבית אפשר להוסיף מגבונים, בגדי החלפה, בקבוק ומוצצים נוספים. חשוב שתיק לשימוש הספציפי הזה יהיה מרובה כיסים, כדי שיהיה קל יותר לגשת לחפצים השונים שאמורים להיות נגישים לתפעול מידי של התינוק.

  • עגלת תינוק

פריט חובה לכל תינוק. בשוק קיימים אלפי דגמים שונים, ולכן חשוב שתקבעו תקציב מראש. אם התקציב הוא מוגבל אז תוכלו לבחור בעגלת טיולים זולה, קלה ושימושית. עגלה של חברה אמינה וטובה שמתקפלת וכוללת סל מתחתיה שאפשר יהיה להניח בה את הציוד של התינוק. גלגלים חזקים ורכים שמיטיבים אתו ומעניקים לו נסיעה בטוחה ונעימה. מתנה זו נחשבת למתנה היוקרתית ביותר ומתאימה לשני סוגי האירוע. אם בבית ואם באולם אירועים.

  • ביגוד לתינוקות וצעצועים

אפשר למצוא בקלות בגדים ונעליים לתינוקות. זה יכול להיות מכנסיים מדליקים, בגדי גוף, פליזים ואוברלים, כובעי צמר עם שמו של התינוק ונעלי מותג שיהוו את הנעל הראשונה שאיתה ילך עד שיתחיל את צעדיו הראשוניים. מתנות פרקטיות ושמישות מאוד שיתאימו לכל אם ולכל תינוק.

  • ערכות אישיות

מי שרוצה לקלוע ולדייק בבחירה אין ספק שהוא חייב לבחור בערכות אישיות שמכילות בגדים, נעליים, חיתולים, בקבוקי האכלה ועוד. חלק מערכות אלו נוצרו בהתאמה אישית ומהוות מתנה נהדרת שעונה באופן מדויק על צרכיו של הרך הנולד.

לסיכום

מתנות לברית או לבריתה תלויות בעיקר בסוג האירוע. אם האירוע מתקיים באולם אירועים נרגיש צורך טבעי לעזור לבני הזוג בהוצאות הכרוכות ונעניק סכום כסף מסוים, אך אם בני הזוג החליטו לקיים את האירוע בבית מתנה פרקטית ושימושית כמו אלו המוזכרות כאן יעניקו לבני הזוג שקט ויחסכו התרוצצויות מרובות אחרי מה שבאמת יעזור להם לעבור את תקופת הלידה בצורה הטובה, הנעימה והיעילה ביותר.

לייעוץ והזמנות נשמח לעזור בטלפון: 073-2051152 או בוואטסאפ 055-5523434