זה נכון שכאשר אנו בוחרים מתנה ליולדת או מתנה בכלל, חשוב לנו שידעו שזאת המתנה שלנו, שיזכרו שזאת המתנה שלנו ושנרגיש שגם מעריכים אותה. אבל ישנם מקרים וישנם אנשים, שברכישת מתנה עבורם, מה שבאמת חשוב לנו ומה שהכי חשוב לנו הוא הערך שאותם אנשים מקבלים מהמתנה שלנו, לפני הכל. ואת כל זה אנחנו מקדימים ואומרים בכדי לספר לכם על האופציה של רכישת ערכה ליולדת כמתנה נהדרת לכל יולדת, בין אם מדובר בלידה ראשונה ובין אם בלידה שלישית, חמישית או יותר.

מה כוללות בתוכן ערכות מתנה ללידה?

ובכן, ערכה ליולדת היא מתנה שהמאפיין המרכזי שלה הוא שפע ושימושיות. ערכה זו כוללת בתוכה את כל מה שצריכים ההורים הטריים בכדי לטפל בתינוק הרך במהלך חודשי חייו הראשונים. בתוך הערכה הזאת תוכלו לכלול כל מה שאתם יודעים על פי הניסיון שלכם, שיכול לסייע להורים הטריים או פשוט להסתמך על ערכות מתנה מוכנות שנבנו על ידי החנות בה אתם רוכשים אותן. מה יכול להיכלל בתוך ערכה כזאת? ובכן, חיתולי בד, גרביים לתינוק, בגדי גוף לתינוק, מוצצים, בקבוקי האכלה, כובע חם לחורף, מגבת ואפילו תרופה נגד גזים – כל דבר שיכול לסייע להורים הטריים ושיכול מאוד לעזור גם אם יש שפע ממנו.

האם זאת המתנה שנכון לכם לקנות?

בחירת ערכה ליולדת בתור מתנה, היא בחירה שמבוססת יותר על נקודת המבט של ההורים הטריים ופחות על זו של נותן המתנה. זה אומר שאת המתנה הזאת היינו מצפים לקבל בעיקר מבני המשפחה והחברים הקרובים ביותר וזה אומר שאם אתם לא נכללים בקטגוריית הקרובים הזאת, אתם לא רוצים בהכרח לקנות את הערכה ולהצטייר כלא אותנטיים. אם בכל זאת תרצו להעניק להורים הטריים ערכה ליולדת מתנה נהדרת נוספת שתוכלו לצרף לחבילה היא מתנה מקורית מבחינה עיצובית או פונקציונלית. תמונה גדולה לחדר שיכולה לשפר מאוד את האווירה עבור הורה שכלוא בביתו למשך חודשים לצורך הטיפול בתינוק, פח חיתולים טומי שיעזור מאוד בכל נושאי הריח והתפעול של חיתולים משומשים וכן הלאה. מתנה כזאת בליווי ערכה, יכולות להוות את הפתרון האולטימטיבי, רק שימו לב שאתם לא צעקניים מדי עם המתנות.

לבסוף, שימו לב לאפשרות שמעניקות לכם חנויות רבות ליולדת, האפשרות של בניית ערכות מתנה ללידה בהתאמה אישית. ערכות אלה מגיעות בדרך כלל עם מספר פריטים בסיסיים אליהם תוכלו להוסיף כל תוספת שתבחרו מתוך מבחר פריטים שמציעה החנות ובמקרים מסוימים מוצעת לכם גם האפשרות לבנות את הערכה בעצמכם מתחילתה ועד סופה. אם תרצו להוסיף פריטים נוספים שאינם מוצעים על ידי החנות, מוטב להזמין את המשלוח אליכם, לעדכן את הערכה כרצונכם ואז להעבירה אל היולדת כמתנה נהדרת ואישית מכם.

בחנות מאמילה ליולדת ולתינוק הרך תוכלו למצוא מגוון ערכות מתנה ליולדת ותוכלו גם לבנות את הערכה המועדפת עליכם בהתאמה אישית. בחנות תוכלו למצוא אינספור פריטים שיכולים להתאים לערכה כזאת וכן תוכלו להעשיר אותה עם מתנה ייחודית אחת נוספת. את הערכה שלכם תוכלו לבנות באתר מאמילה עצמו, או בסיוע נציגי החנות במרכז ההזמנות של מאמילה בטלפון 073-2051152.